Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Agregaty chłodnicze do zadań specjalnych

Inwerterowe agregaty skraplające...

… Optyma Plus INVERTER produkcji Danfoss zaprojektowano do aplikacji wysoko i średniotemperaturowych, w pełnej zgodności z obowiązującymi i przyszłymi, branżowymi przepisami europejskimi. Producent udostępnia kalkulacje rocznych oszczędności z tytułu kosztów energii elektrycznej dla pracy instalacji z inwerterem, w porównaniu do innych technologii.

Agregaty chłodnicze EazyCool CO2

… uwzględniają specyfikę pracy instalacji z dwutlenkiem węgla, jako czynnikiem chłodniczym. Są to nowoczesne urządzenia w postaci agregatów chłodzonych powietrzem, zbudowane w oparciu o sprężarki półhermetyczne Stream z inwerterem oraz wbudowanym układem sterowania i diagnostyki. Prostota obsługi pozwala wielu chłodniczym firmom instalatorskim oraz inwestorom – łatwo wejść w świat instalacji na ekologiczny czynnik chłodniczy CO2.

Agregaty chłodnicze do montażu wewnątrz budynku

Nowe agregaty chłodnicze Copeland EazyCoolTM ZXDI zostały opracowane i zoptymalizowane pod kątem instalacji wewnętrznych, z przeznaczeniem do zastosowań chłodniczych, z ograniczeniami dotyczącymi emisji hałasu i braku przestrzeni, na przykład w mocno zabudowanych centrach miast.

Agregaty wody lodowej - EXP

Systemy poliwalentne EXP produkcji Rhoss to ekologiczne, wielofunkcyjne instalacje chiller-pompa ciepła, zaprojektowane w celu równoczesnego zaspokojenia, przez tylko jedną jednostkę zasilającą, zapotrzebowania na wodę ciepłą i zimną, zarówno w celach klimatyzacji jak i ciepłej wody użytkowej, z uwzględnieniem odzysku ciepła

Agregaty chłodnicze TurboPOWER ECO
ze sprężarką TurboCor

… to typoszereg agregatów chłodniczych chłodzonych powietrzem o wysokich wydajnościach w zakresie 323 – 950 kW. Klasa energetyczna A (i powyżej), współczynnik efektywności energetycznej SEER o wartości nawet 5,85. Zastosowanie agregatów ze sprężarką TurboCor umożliwia oszczędności energii w wymiarze dotąd niespotykanym…

Chillery na PROPAN

… przeznaczone są do aplikacji przemysłowych oraz klimatyzacji komfortu i odpowiednie dla chłodzenia takich mediów jak woda, glikol i inne mieszaniny niezamarzające. Mikroprocesorowy układ sterowania pozwala na precyzyjne zarządzanie funkcjami wewnętrznymi jednostki i współpracę z zewnętrznymi systemami nadzoru (BMS). Budowa i wyposażenie zabezpieczające, pozwalają na bezpieczną eksploatację i konserwację, przy zastosowaniu ekologicznego czynnika chłodniczego R290 (GWP = 3)

MultiCool i MultiCool Plus - agregaty chłodnicze
z inwerterem

… przeznaczone są do aplikacji sklepowych, zarówno do małych sklepów osiedlowych, supermarketów, jak i dużych centrów handlowych. Występują w wersji chłodniczej i mroźniczej, w wielu wariantach wyposażenia. Umożliwiają duże oszczędności energii elektrycznej, w porównaniu do tradycyjnych instalacji.

Agregaty skraplające małych wydajności

…wykonane są na bazie hermetycznych sprężarek tłokowych Cubigel Compressors, dla zakresów LBP, HBP oraz HMBP. Długa lista ich zastosowań obejmuje niewielkie komory składowe, meble chłodnicze i mroźnicze do sklepów i domów, schładzarki do mleka, napojów (wody), automaty sprzedażne, łodzie, środki transportu itd. Aprobaty dla wielu czynników chłodniczych R134a, R404A, R507, R290, R600a, R1234yf, R449A, R450A, R452 czy R513A rozszerzają jeszcze gamę zastosowań do urządzeń i instalacji w okresie zmian przepisów branżowych.