Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Oferta handlowa |

Sprężarki chłodnicze

Sprężarki Danfoss
Sprężarki Cubigel Compressors
Sprężarki Copeland
Sprężarki Frascold
Elektronika S.A. jest dostawcą chłodniczych sprężarek hermetycznych i semihermetycznych na rynek polski. W ciągłej ofercie sprzedaży znajdują się urządzenia następujących producentów:
  • Danfoss - tłokowe i spiralne sprężarki hermetyczne o małej i średniej wydajności chłodniczej głównie znajdujące zastosowanie w typowych agregatach zasilających przemysłowe instalacje chłodnicze (przechowalnictwo, mroźnictwo) i klimatyzacyjne, a także w instalacjach dużej mocy pracujących na bazie agregatów wielosprężarkowych o konstrukcji zależnej od zastosowania.
  • Cubigel Compressors - tłokowe sprężarki hermetyczne o małej wydajności chłodniczej, idealne do mebli chłodniczych i małych schładzalników cieczy.
  • Copeland - tłokowe (jedno- i dwustopniowe) sprężarki semihermetyczne oraz spiralne sprężarki hermetyczne przeznaczone dla instalacji o średniej i dużej mocy chłodniczej. Znajdują zastosowanie w przechowalnictwie, mroźnictwie, zasilaniu central klimatyzacyjnych, ciągów lad sklepowych, itp.
  • Frascold - tłokowe (jedno- i dwustopniowe) oraz śrubowe sprężarki semihermetyczne średniej i dużej mocy szeroko stosowane w klimatyzacji i chłodnictwie np. centralach klimatyzacyjnych, agregatach wody lodowej, mroźniach, tunelach zamrażalniczych itp.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem technicznym sprężarek hermetycznych i półhermetycznych.