Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Oferta handlowa |

Klimatyzacja

Klimatyzatory Mitsubishi
Klimatyzatory Mitsubishi
Klimatyzatory Mitsubishi

Nasza oferta w zakresie klimatyzacji to trzy grupy urządzeń: RAC, PAC i systemy VRF. Ich przeznaczenie pokrywa wymagania zarówno użytkowników prywatnych, instytucjonalnych, jak i biznesowych.

  • RAC (Residential Air Conditioners) - to grupa klimatyzatorów przeznaczona dla odbiorców indywidualnych (klimatyzacja domów i mieszkań) i biznesowych (małe sklepy i biura) do montażu w mniejszych pomieszczeniach.
  • PAC (Packaged Air Conditioners) - to klimatyzatory stworzone z myślą o zastosowaniach biznesowych i przemysłowych - duże biura, restauracje, sale konferencyjne, pomieszczenia techniczne itp.
  • VRF (Variable Refrigerant Flow) - to system klimatyzacyjny z przeznaczeniem dla rozległych obiektów mieszkalnych, biurowych, biznesowych. Możliwości, zakres produktów i zastosowań, zaawansowane technologie systemów VRF sprawiają, że uznaje się je za kompleksowe rozwiązanie systemowe.

Urządzenia pracują z ekologicznymi czynnikami chłodniczymi R410A lub R32, cechują się znakomitymi osiągami w zakresie poziomu hałasu, oszczędności energii (klasa energetyczna nawet A+++), zakresu temperatur pracy oraz oczyszczania powietrza (filtry enzymatyczne, fotokatalityczne, antyalergiczne) i są wygodne w konfiguracji, utrzymaniu i sterowaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem technicznym klimatyzatorów marki PREMIUM – Mitsubishi Heavy Industries do domu i biura oraz dla systemów klimatyzacyjnych.

Markę STANDARD w naszej ofercie prezentują klimatyzatory Hokkaido.