Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej

Pompy ciepła

Pompy ciepła
Wiele polskich i zachodnich firm, w momencie pojawienia się w Polsce tematu oszczędności energii, ochrony środowiska i zagospodarowania ciepła odpadowego, zajęło się produkcją pomp ciepła lub sprowadzaniem do naszego kraju produktów zachodnich.

Nasza firma, jako jedna z nielicznych, z powodzeniem zajęła się budową i dystrybucją pomp ciepła, oferując jednostki od kilku do kilkuset kilowatów w niestandardowym wykonaniu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Pompy ciepła naszej produkcji wykonywane były na bazie wysokosprawnych hermetycznych lub półhermetycznych sprężarek tłokowych, sprężarek typu scroll lub sprężarek śrubowych, oraz parowników i skraplaczy: płytowych, płaszczowo-rurowych lub powietrznych.

Dzięki tym niestandardowym działaniom, nasze jednostki na przestrzeni ostatnich lat znalazły zastosowanie w obiektach różnego typu: począwszy od oczyszczalni ścieków, poprzez zakłady przemysłowe, aż do domów jedno i wielorodzinnych, realizując potrzeby ogrzewania, podgrzewania wody użytkowej i co warte podkreślenia – chłodzenia pomieszczeń latem.

Urządzenia naszej produkcji współpracują ze wszelkiego rodzaju dolnymi źródłami. Odzyskujemy ciepło z procesów produkcyjnych oraz z gruntu za pośrednictwem kolektora gruntowego pionowego lub poziomego, z wody studziennej oraz z powietrza.

Oferujemy również gotowe pompy ciepła powietrze-woda japońskiego producenta
Mitsubishi Heavy Industries:
  • Hydrolution - do zastosowań komercyjnych
  • Q-ton na czynnik chłodniczy CO2 - do zastosowań przemysłowych
Dowiedz się więcej o pompach ciepła: