Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej

Pompy ciepła

Pompy ciepła
Wiele polskich i zachodnich firm, w momencie pojawienia się w Polsce problemu oszczędności energii, ochrony środowiska i zagospodarowania ciepła odpadowego, zajęło się produkcją pomp ciepła lub sprowadzaniem do naszego kraju produktów zachodnich. Jednakże wprowadzone na rynek modele charakteryzowały się ubogim standardowym wyposażeniem oraz bardzo wąskim zakresem mocy grzewczej.

Nasza firma, jako jedna z nielicznych, z powodzeniem wypełniła tę lukę oferując jednostki od kilku do kilkuset kilowatów w niestandardowym wykonaniu zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Pompy ciepła naszej produkcji wykonywane są na bazie wysokosprawnych hermetycznych lub półhermetycznych sprężarek tłokowych, sprężarek typu scroll lub sprężarek śrubowych. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta stosujemy parowniki i skraplacze płytowe, płaszczowo-rurowe lub powietrzne.

Dzięki tym działaniom, nasze jednostki na przestrzeni ostatnich 7 lat znalazły zastosowanie w obiektach różnego typu: począwszy od oczyszczalni ścieków, poprzez zakłady przemysłowe, aż do domów jedno i wielorodzinnych, realizując w nich potrzeby ogrzewania, podgrzewania wody użytkowej i co warte podkreślenia – chłodzenia pomieszczeń latem.

Urządzenia naszej produkcji współpracują ze wszelkiego rodzaju dolnymi źródłami. Odzyskujemy ciepło z procesów produkcyjnych oraz z gruntu za pośrednictwem kolektora gruntowego pionowego lub poziomego, z wody studziennej oraz z powietrza.

Naszym celem nadrzędnym jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb klienta w zakresie dopasowania gabarytów, mocy i wyposażenia zarówno samej pompy ciepła jak i całego systemu z nią w współpracującego, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Dowiedz się więcej o pompach ciepła: