Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Producenci |

Emerson

Logo

Agregaty ZX Fabryka STREAM Agregaty scroll Automatyka chłodnicza Copeland i ALCO należy do grupy "Emerson Climate Technologies", w skład której wchodzi kilkanaście spółek korporacji Emerson oferujących min. podzespoły i usługi w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa w skali światowej. Na światowych rynkach finansowych spółka Emerson jest dobrze znana jako firma solidna, mocna finansowo, zatrudniająca około 120 000 pracowników na całym świecie o wielkości sprzedaży przekraczającej 15 miliardów USD.

Marka Copeland, jako wiodąca spełnia rolę promocyjną wobec nowej marki Emerson Climate Technologies, dlatego też logo Copeland będzie zawsze umieszczane obok niej. Koncern w dalszym ciągu będzie wzmacniał marki produktów:
  • Copeland Scroll
  • DWM Copeland
  • Alco

Copeland Scroll to sprężarki spiralne, które od wielu lat ulegają znacznym modyfikacjom. Obecnie ten typoszereg sprężarek może być zastosowany w aplikacjach: klimatyzacyjnych (ZR), średniotemperaturowych (ZB, ZS), niskotemperaturowych (ZF) oraz w pompach ciepła (ZH). Obecnie Copeland oferuje sprężarki spiralne przystosowane do pracy z większością stosowanych na rynku czynników chłodniczych.

DWM Copeland i Prescold oznacza pełny asortyment sprężarek półhermetycznych. Produkowane od kilkudziesięciu lat zdobyły sobie opinię urządzeń o solidnej konstrukcji i najwyższej jakości. Ciągłe badania i prace nad ulepszaniem sprężarek doprowadziły w ostatnich latach do stworzenia płyty zaworowej typu Discus. To rozwiązanie pozwala kompresorom z tego typoszeregu uzyskać najkorzystniejszy współczynnik wydajności chłodniczej (określany jako stosunek wydajności chłodniczej i poboru energii elektrycznej) z oferowanych na rynku urządzeń o podobnej konstrukcji.

Alco - uznany na świecie dostawca całej gamy tradycyjnej automatyki chłodniczej jak: zawory rozprężne, filtry odwadniacze, zawory elektromagnetyczne, komponenty linii olejowej, sterowniki elektroniczne, presostaty itp. W ciągu ostatnich lat ALCO postawiło na rozwój rozwiązań wykorzystujących elektroniczne zawory rozprężne oraz systemy sterowania i monitoringu pracy układów chłodniczych. Właśnie te rozwiązania pozwalają twierdzić, że Alco jest cały czas jednym z liderów nowoczesnego sterowania pracą układów chłodniczych.


Łącze do strony głównej

Pokaż produkty