Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Złota statuetka Fair Play

Z dumą informujemy, iż otrzymaliśmy Złotą Statuetkę „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Uroczystość finałowa X edycji Programu Przedsiębiorstwo Fair Play odbyła się w Warszawie, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, w dniu 7 grudnia 2007 roku. Nagrodę odebrał Pan Prezes, Wacław Maniawski.

Złota Statuetka Fair Play 2007

Złotą statuetkę otrzymują firmy, które nieprzerwanie przez pięć lat biorą udział w programie, poddają się rzetelnej ocenie audytorów programu i każdorazowo otrzymują tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play.

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play”, na tle innych nagród i programów, wyróżnia się szerokim spektrum elementów oceny oraz surowymi i konsekwentnymi zasadami weryfikacji uczestników. Wiele firm "nie przechodzi" pierwszego etapu, niektóre również drugiego.

Jak do tej pory obserwujemy bardzo rzetelne podejście organizatorów do weryfikacji firm, ciekawe formy zachęty uczestników do uczciwego i dżentelmeńskiego prowadzenia działalności. Oprócz oceny zasad prowadzenia działalności, weryfikuje się również satysfakcję Klientów, wywiązywanie się ze zobowiązań wobec dostawców, stopień zadowolenia zatrudnionej kadry, społeczną odpowiedzialność i zaangażowanie w sprawy lokalnego środowiska.