Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Nowe chillery Rhoss EasyPACK ECO na R32

Rhoss
Najnowszym urządzeniem w gamie produktów Rhoss SPA (włoski producent chillerów i pomp ciepła) jest EasyPACK ECO: agregat wody lodowej z kompaktową rewersyjną pompą ciepła, (chłodzony powietrzem) o mocy od 70 do 150 kW, wyposażony w hermetyczne sprężarki spiralne najnowszej generacji oraz wentylatory osiowe.

EasyPACK ECO to ekologiczne urządzenie firmy Rhoss, które charakteryzuje
  • cicha praca
  • maksymalna efektywność energetyczna
  • praca z czynnikiem chłodniczym R32 o niskim GWP
  • nowa logika działania, która poprzez algorytmy predykcyjne optymalizuje pracę jednostek poprawiając ich efektywność przez cały rok (zgłoszenie patentowe Rhoss)

Seria składa się z 7 typów opcjonalnie dostępnych w 2 wersjach: T (wysoka efektywność) i Q (super wyciszona wysoka efektywność).

EasyPACK został zaprojektowany, aby zapewnić najwyższe wskaźniki sezonowej efektywności energetycznej przy częściowym obciążeniu, wykraczające poza limity określone przepisami (SEER do 4,63 i SCOP do 4,19).

Seria charakteryzuje się rozszerzonymi limitami pracy, produkując ciepłą wodę użytkową do 60°C oraz wysoką elastycznością instalacji, dzięki wielu dostępnym akcesoriom i opcjom wyposażeniaRhoss
Rhoss SpA projektuje swoje kolejne nowoczesne, ekologiczne serie urządzeń, stosując w nazwie „ECO”.

Tak powstały m.in. serie chillerów poliwalentnych, dla chłodzenia, ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej, z efektywnym odzyskiem ciepła:
  • Win PACK ECO EXP - z czynnikiem R454B, TER do 8
oraz agregaty ze sprężarką bezolejową