Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Wstrzymane szkolenia techniczne w formie tradycyjnej

Elektronika SA
Szanowni Klienci
Poważne komunikaty, jak poniższy - o dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemii w naszym kraju – docierają również do Państwa:

Koronowirus stał się faktem również w Polsce. WHO ogłosiło pandemię, czyli globalne rozprzestrzenianie się koronowirusa COVID-19, To oznacza wielomiesięczne lub dłuższe kłopoty z rosnącą zachorowalnością na tego wirusa.
Aby ograniczyć jego rozprzestrzenianie się, rządy wielu krajów – w tym Polski – uchwaliły specjalna ustawę i ustanowiły specjalne warunki postępowania w tym okresie. Odwoływane są imprezy masowe, w tym targi, seminaria i szkolenia, nawet również Olimpiada w Tokyo! Ograniczenie możliwości rozprzestrzeniani się koronowirusa jest najważniejszym czynnikiem ograniczającym pandemię.


W związku z powyższym, decyzją Zarządu, wszystkie zaplanowane szkolenia certyfikacyjne w formie tradycyjnej musimy przesunąć na okres późniejszy.

W najbliższym czasie rozpoczynamy cykl szkoleń ON-LINE w ramach Certyfikacji Autoryzacyjnej Mitsubishi Heavy Industries, Hokkaido, Rhoss SpA.
W celach organizacyjnych, prosimy zainteresowane firmy o wypełnienie krótkiego formularza - pobierz plik - i odesłanie go na adres: marketing@elektronika-sa.com.pl

Po opanowaniu sytuacji pandemii w Polsce – niezwłocznie wznowimy cykl szkoleń technicznych dla klimatyzacji, chłodnictwa oraz pomp ciepła.

Zespół szkoleniowy Elektronika SA

Do pobrania