Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Wspomagamy Instalatorów...

...ZWŁASZCZA wtedy, gdy montaż jest skomplikowany od strony technologicznej, bo nowości technologiczne, lub trudny technicznie do realizacji, bo w specjalnych warunkach otoczenia.

Tak właśnie przydarzyło się we Wrocławiu pod koniec sierpnia br. Na wrocławskim Starym Mieście, na dachu kamienicy Domu Handlowego – miały stanąć dwie duże centrale wentylacyjne i agregat wody lodowej produkcji Rhoss SpA. Cała akcja wymagała zaplanowania prac w nocy i z oczywistych względów bezpieczeństwa - zamknięcia części ulicy oraz zmiany organizacji ruchu.

Urządzenie dźwigowe ustawione „na chwilę” w centrum wielkiego miasta, godziny nocne, grupa inżynierów i instalatorów skoncentrowanych na wykonaniu zadania, a do tego przytrafiła się jeszcze nocna burza z ulewnym deszczem… Relacje filmową kręconą z drona - można zobaczyć poniżej.

Zadanie wykonane, Inwestor zadowolony, a wspomnienia do dnia dzisiejszego żyją w pamięci Uczestników, jako niecodzienna akcja wspólnej pracy grupowej współpracujących firm: Instalatora oraz Dystrybutora- dostawcy urządzeń.

Kawałek solidnej, inżynierskiej roboty.