Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Program szkoleń technicznych 2017

Sprężarki i agregaty chłodnicze z inverterem, wysoko zaawansowane technologie stosowane w chłodnictwie i klimatyzacji, układy VRF wymagają głębokiej wiedzy i wysokich kwalifikacji Handlowców i Instalatorów branży ACR. W związku z tym zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji szkoleń technicznych poświęconych skutecznemu pogłębianiu wiedzy o produktach i systemach klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wody lodowej.

Podczas spotkań klimatyzacyjnych poruszymy tematy związane z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w systemach klimatyzacyjnych VRF (także najnowszy system MHI z odzyskiem ciepła KXZR), nowy sterownik centralny oraz układy split i multi split. Przedstawimy najnowsze urządzenia w ofercie producentów tj: Mitsubishi Heavy Industries (Premium) oraz Hokkaido (Standard).

Szkolenia chillery

Wszystkich zainteresowanych budową i instalacją systemów wody lodowej zapraszamy do udziału w szkoleniach na temat urządzeń i technologii włoskiego producenta Rhoss. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą urządzeń agregatów wody lodowej, klimakonwektorów, systemów poliwalentnych (EXPsystems), technologii Adaptive Function Plus, jak również poznać podstawowe aspekty serwisu, oraz sposoby zapobiegania problemom w układach wody lodowej.

Szkolenia chłodnicze

Podczas Spotkań Instalatorów Chłodnictwa przedstawimy charakterystykę techniczną wymienników ciepła dla instalacji przemysłowych oraz komercyjnych, znanej i cenionej na rynku chłodniczym firmy Alfa Laval jak również nowoczesne agregaty chłodnicze Danfoss, Copeland, Franscold.

Zapraszamy