Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Wymienniki ciepła dla przemysłu…

Chłodnictwo przemysłowe Thermofin
… oraz przechowalnictwa owoców i warzyw są w ofercie Elektroniki SA reprezentowane przez znamienitą firmę Alfa Laval oraz nowego, niemieckiego Producenta - Thermofin.

W ofercie firmy znajdujemy przede wszystkim wymienniki ciepła dla przemysłu: chłodnice podstropowe z linii przemysłowej, chłodnice dedykowane dla przechowalnictwa owoców i warzyw, chłodnice z podwójnym blokiem i dwustronnym wyrzutem powietrza, specjalne chłodnice do pomieszczeń produkcyjnych, chłodnice do szokowego mrożenia, skraplacze o małym lub dużym bloku lamelowym, skraplacze hybrydowe, w wersjach poziomych lub pionowych.

Ponadto niemal wszystkie typoszeregi urządzeń dostępne są w wersjach dla jeszcze szeroko stosowanych czynników chłodniczych HFC, glikolu oraz ekologicznych - amoniaku (NH3) lub dwutlenku węgla (CO2), propanu.

Uwzględniając produkcję specjalnych wersji pod zamówienia Inwestora, oferta Producenta wydaje się nieskończoną ilością kombinacji dopasowanych do aplikacji, wymogów i możliwości Klienta.

thermofin GmbH to niemiecki, dynamicznie rozwijający się Producent powietrznych wymienników ciepła do aplikacji przemysłowych i komercyjnych. Konsekwentne ukierunkowanie fabryki na wymagania i potrzeby klientów kreuje nowe, innowacyjne produkty, dopasowane do potrzeb aplikacji, z uwzględnieniem międzynarodowych standardów. Celem fabryki jest uzyskanie wyważonego kompromisu pomiędzy jak najlepszym rozwiązaniem technicznym produkowanych urządzeń a ich ceną rynkową.

thermofin GmbH: centrala w Niemczech, spółki w Argentynie i Rosji, a także biura regionalne na całym świecie umożliwiają obserwację rynku, co zawsze jest impulsem do tworzenia nowych, lepszych rozwiązań technicznych.Do pobrania
left right
left left
left right
left right
right