Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Zmiany w Cubigel Compressors

Logo
Hiszpański producent sprężarek hermetycznych i agregatów skraplających o niewielkich wydajnościach - Cubigel Compressors (dawny Electrolux) - zwiększa i modernizuje swoją produkcję.

Po kilkunastu miesiącach problemów organizacyjnych i finansowych związanych z kryzysem ogólnoświatowym, przedsiębiorstwo zakupione zostało przez chińskiego producenta sprężarek do sprzętu domowego - Huayi Compressor Co, Ltd; Roczna sprzedaż nowego właściciela to ok. 28 milionów sztuk sprężarek hermetycznych w zakresie 40 W – 400 W do urządzeń gospodarstw domowych. Firma notowana jest na chińskiej giełdzie, posiada wysoki potencjał finansowy i zatrudnia ponad 6 tysięcy pracowników. W Europie Huayi Compressor planuje rozwinąć Dział R&D i ze składów w Hiszpanii - zaopatrywać europejskie zakłady OEM oraz rynek komercyjny.

Importerem oraz wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Cubigel Compressors w Polsce jest Elektronika SA Technika Chłodnicza.
Logo
HUAYI COMPRESSOR CO., LTD - firma założona w 1990 roku, w Jingdezhen w Chinach, jest numerem jeden na świecie wśród producentów sprężarek o niewielkich wydajnościach, z roczną sprzedażą na poziomie 28 milionów sztuk. Specjalizuje się w produkcji sprężarek hermetycznych do chłodziarek, dystrybutorów wody i osuszaczy oraz innych urządzeń gospodarstwa domowego.

Huayi Compressor Co.,Ltd. jest firmą z grupy Sichuan Changhong Electric Co.,Ltd. i jest notowana na giełdzie w Shenzhen Stock Exchange. Huayi Compressor Co.,Ltd. z dwoma spółkami zależnymi: Jiaxipera Compressor Co.,Ltd. oraz Huayi Compressor (Jingzhou) Co.,Ltd. ma silną pozycję finansową i zatrudnia ponad sześć tysięcy pracowników.

Misją firmy jest ochrona środowiska, oszczędność energii i wytwarzanie wysokowydajnych produktów o najwyższej jakości. Stanowisko to jest potwierdzane przez zaawansowane technologie, nowoczesne linie produkcji sprężarek oraz regularne testy wyposażenia.

Założone w 1958 r., chińskie przedsiębiorstwo państwowe Sichuan Changhong jest jednym z największych dostawców produktów elektroniki konsumenckiej w Chinach, specjalizującym się w rozwoju technologii (R&D), produkcji oraz marketingu konsumenckich urządzeń elektronicznych i ich podstawowych komponentów. Jego obrót sięga 11 mld dolarów, zatrudnia ponad 90000 osób na całym świecie, za pośrednictwem swoich różnych działów, w tym TV, AC, lodówki, sprężarki, LCD/Plazma i paneli OLED.

Do pobrania:
Logo
Logo