Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Elektronika SA dystrybutorem Helpman

Dystrybutor Alfa Laval
Na początku kwietnia br. firmy Alfa Laval i Elektronika S.A. podpisały umowę dystrybucyjną w zakresie sprzedaży na rynku polskim wentylatorowych wymienników ciepła Helpman.

Marka Helpman od wielu lat jest znana na rynku przemysłowych instalacji chłodniczych, a chłodnice Helpman wykorzystywane są do zadań chłodzenia, zamrażania i przechowywania produktów spożywczych w przemyśle owocowo-warzywnym (w tym dojrzewalnie bananów) i mięsnym oraz rybnym. Wszystkie produkty Helpman posiadają certyfikat Eurovent, który dla wielu Użytkowników jest gwarancją uzyskania wydajności określonej w specyfikacji urządzenia.

„Rozpoczynając współpracę dystrybucyjną z Alfa Laval, poszerzamy swoją ofertę o wysokiej jakości, przemysłowe chłodnice powietrza, przeznaczone do przechowywania owoców i warzyw” – mówi Prezes Zarządu firmy Elektronika S.A. Wacław Maniawski. „Nasze firmy wyznają podobne zasady etyczne w biznesie, cenią długofalową, partnerską współpracę oraz wysoką jakość produktu i kulturę techniczną… lubimy pracować w dobrym towarzystwie.”

Alfa Laval, z kolei, chciałaby promować chłodnice Helpman wśród nowych klientów w sektorze owocowo-warzywnym. „Firma Elektronika S.A., dzięki temu że posiada 8 Działów Handlowych oraz własne Działy Realizacji Inwestycji na terenie całej Polski i zatrudnia 56 osób, jest dla nas dobrym partnerem do wprowadzenia produktu na rynek polski” - mówi Józef Kędzia, Dyrektor Działu Chłodnictwa w Alfa Laval Polska. „Cenimy u przedstawicieli firmy Elektronika S.A. ich doświadczenie i profesjonalizm oraz zaangażowanie przy realizacji nowoczesnych instalacji chłodniczych. Mamy też nadzieję, że podjęta współpraca będzie korzystna dla obydwu stron”.

Certyfikat Alfa Laval