Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Gramy FAIR

Fair Play
Z dumą informujemy, iż Elektronika S.A. otrzymała Srebrny Laur w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości - „Przedsiębiorstwo Fair Play 2009”. Uroczystość finałowa XII edycji Programu odbyła się w Warszawie, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, w dniu 5 grudnia 2009 roku. Nagrodę odebrała w tym roku Przewodnicząca Rady Nadzorczej Elektronika S.A. - Pani Janina Dorska.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play - na tle innych nagród i programów - wyróżnia się szerokim spektrum elementów oceny oraz corocznie badanymi i konsekwentnymi zasadami weryfikacji uczestników. Program PFP wyróżnia bardzo rzetelne podejście organizatorów do weryfikacji firm, ciekawe formy zachęty uczestników do uczciwego i dżentelmeńskiego prowadzenia działalności. Oprócz oceny zasad prowadzenia działalności, weryfikuje się również satysfakcję Klientów, wywiązywanie się ze zobowiązań wobec dostawców, stopień zadowolenia zatrudnionej kadry, społeczną odpowiedzialność i zaangażowanie w sprawy lokalnego środowiska.

W roku 2009 po raz pierwszy laureaci programów Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Gmina Fair Play spotkali się na wspólnej gali. Organizatorom chodziło o możliwość nawiązania kontaktów, które być może zaowocują wspólnymi przedsięwzięciami władz lokalnych i przedsiębiorców grających „fair”. „Wzajemne, transparentne powiązania władzy i biznesu są niezbędnym elementem społeczeństwa obywatelskiego” – twierdzi Prezes Zarządu Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

Certyfikat i Statuetka Fair Play

Elektronika S.A. uczestniczyła w programie już po raz siódmy. Zdobyte trofea to m.in. Złoty Certyfikat i Statuetka FAIR PLAY.