Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Nowy katalog MHI - KX6 MICRO

Logo MHI
W Działach Handlowych dostępna jest polska wersja katalogu technicznego nowego systemu klimatyzacyjnego Mitsubishi Heavy Industries - KX6 MICRO. Postać elektroniczna: angielska i polska udostępnione są w dziale publikacji oraz na witrynie www.mhi.info.pl na zakładce "systemy VRF".

Dla przypomnienia: japoński koncern Mitsubishi Heavy Industries Ltd. wprowadza na rynek nowy system klimatyzacyjny ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego (VRF) o nazwie KX6. Preludium nowego systemu jest KX6 MICRO - przeznaczony do klimatyzacji biur, salonów handlowych, rezydencji.

MICRO umożliwia podłączenie maksymalnie 8 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Jednostki wewnętrzne to 14 typów i 69 modeli, bogaty wybór jednostek kasetonowych i kanałowych. Całkowita długość rurociągów w systemie MICRO może wynosić 100m, a odległość od jednostki zewnętrznej do najdalej położonej jednostek wewnętrznych może wynosić 70 m. Różnica wysokości pomiędzy jednostkami wewnętrznymi i zewnętrznymi to maksymalnie 30 m. Praca systemu możliwa jest nawet przy temperaturze zewnętrznej -20°C dla funkcji ogrzewania oraz +43°C dla chłodzenia.

System pracuje w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R410A. Nowatorskie rozwiązania technologiczne zastosowane w nowym systemie mają na celu zaspokojenie wysokich wymagań współczesnych użytkowników ale również ułatwienie i przyspieszenie prac projektowych, instalacyjnych i montażowych.