Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Chłodnice ECO - Lider Rynku 2008

W maju br. produkty ECO odznaczone zostały tytułem Lider Rynku 2008 w kategorii „Produkt”, w IX edycji Konkursu. Wręczenie nagród odbyło się 20 maja podczas Gali Finałowej w hotelu Sheraton w Warszawie.

Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie produktów o czołowej pozycji rynkowej oraz promocja nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Ocenie poddaje się certyfikaty, atesty, wyniki badań laboratoryjnych, świadectwa zgodności z normami europejskimi i ochrony środowiska, licencje, referencje, opinie ekspertów oraz wiele innych dokumentów uwiarygodniających produkt.

Euro Lider 2008

Chłodnice i skraplacze produkcji włoskiej firmy ECO – to znane i uznane wymienniki ciepła na europejskim, jak również na polskim rynku chłodniczym. Szeroka oferta ECO obejmuje chłodnice począwszy od niewielkich wydajności – przeznaczonych np. dla mebli chłodniczych lub małych pomieszczeń chłodzonych a skończywszy na urządzeniach o wysokich wydajnościach – z przeznaczeniem dla potężnych, przemysłowych komór chłodniczych i wielko powierzchniowych magazynów chłodzonych. W szerokiej ofercie ECO występują chłodnice do mrożenia szokowego, wersje freonowe i glikolowe urządzeń, różne opcje i wersje specjalne.

Polskim dystrybutorem wymienników ciepła ECO jest Elektronika S.A. Standardowe urządzenia dostępne są w systemie ciągłym z magazynów handlowych w Gdyni, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu lub dostarczone DHL w ciągu 24-48 godzin na m-ce instalacji.