Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Spotkanie Instalatorów 2008 - relacja

Villa Aqua
W dniu 9 maja 2008r, w sali konferencyjnej pięknie położonego hotelu Villa Aqua w Sopocie, odbyło się branżowe spotkanie Instalatorów chłodnictwa, przy aktywnym udziale Product Managerów dystrybutora urządzeń chłodniczych - Elektroniki S.A. oraz Przedstawicieli firmy Danfoss.

Oprócz informacji o chłodniczych nowinkach rynkowych w zakresie produkcji:
  • wymienników ciepła ECO,
  • agregatów skraplających oraz automatyki Danfoss,
  • sprężarek półhermetycznych, śrubowych oraz agregatów skraplających Frascold
Poruszano także ciekawe tematy "instalacyjne":
  • praktyczne wskazówki zastosowania i montażu urządzeń chłodniczych (na przykładzie ACC)
  • jak ustrzec się błędów w instalacjach z produktami Danfoss?
Bogato ilustrowane zdjęciami "przypadki" z życia wzięte - pobudzały wyobraźnię i dyskusje.

Na sali można było zobaczyć wiele omawianych urządzeń i akcesoriów; dostępne były liczne materiały techniczne. Wieczorem, tematy spotkań omawiane były wspólnie w nieco innym ujęciu, podczas uroczystej kolacji. Na stołach królowały ryby, choć nie zabrakło także innych przysmaków.

Następnego dnia, w sobotę, wszyscy chętni mogli skorzystać z wyjątkowego relaksu - rejsu po Zatoce Gdańskiej pięknym, starym jachtem Norda. Jako ciekawostkę możemy podać, że jacht ten jest jedyną jednostką na świecie pływająca pod banderą belgijską, z portem macierzystym w Gdyni.

Pogoda dopisała !!!

Obydwa parogodzinne rejsy mogły odbyć się pod żaglami i dosłownie na kilka ostatnich mil morskich przy powrocie wieczornym trzeba było "zrzucić szmaty" i włączyć silnik, gdyż nastąpiła niemal całkowita flauta.

Dodatkową atrakcją dla chętnych były krótkie przejażdżki na towarzyszącym "ślizgu", co dla wszystkich "szczurów lądowych" stanowiło ekscytujące doświadczenie, nie mówiąc o przesiadce z jachtu na ślizg w warunkach morskich. Nad załogą i uczestnikami czuwał na jachcie Kapitan Hudak, którego morskie opowieści na długo zapadną w pamięci... (zobaczcie na zdjęciach)

Na kolejne spotkania branżowe wstępnie zapraszamy już dziś !!!

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Zdjęcie 5
Zdjęcie 6

Zdjęcie 7
Zdjęcie 8

Zdjęcie 9
Zdjęcie 10

Zdjęcie 11
Zdjęcie 12

Zdjęcie 13
Zdjęcie 14