Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Producenci |

Sauermann

Logo

Fabryka
Sauermann jest jednym ze światowych liderów w produkcji pomp kondensatu do chłodnictwa i klimatyzacji. Firma Sauermann powstała w 1976 r , jej założycielem był Robert Sauermann.

Na początku swojej działalności zajmowała się produkcją i sprzedażą komponentów do sterowania i kontroli przepływu cieczy. Od 1993r., kiedy kontrolę nad firmą Sauermann przejął Jean-Louis Villandre, Sauermann specjalizuje się w produkcji i sprzedaży pomp kondensatu do urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Produkty Sauermanna posiadają certyfikat ISO 9002 , oraz wymaganą i gwarantującą najwyższą jakość wykonania zgodność z międzynarodowymi normami IQ, VDE, ETL oraz CE.

Pompa skroplin
Zakłady produkcyjne firmy Sauermann znajdują się we Francji w miejscowości Chevry-Cossigny pod Paryżem , oraz w Chinach. Zakład we Francji specjalizuje się w produkcji mini-pomp tłokowych, pomp odśrodkowych (zbiornikowych) oraz pomp perystaltycznych. Fabryka w Chevry-Cossigny zajmuje powierzchnię 4200 m2 , pracuje w niej kilkadziesiąt osób.

Drugim zakładem produkcyjnym jest fabryka w Chinach w Szanghaju. W Chinach produkuje się głównie pompy odśrodkowe do klimatyzatorów kasetonowych na potrzeby producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Firma Sauermann działa poprzez sieć sprzedaży na całym świecie i posiada liczne przedstawicielstwa w wielu krajach.Łącze do strony głównej