Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Producenci |

Rhoss

Logo

R&D
Agregaty wody lodowej i klimakonwektory to sztandarowe produkty włoskiego producenta RHOSS S.P.A. Oprócz wymienionych, w ofercie występują jeszcze centrale wentylacyjne, akcesoria instalacji wody lodowej oraz osuszacze basenowe. Założona w 1968r. firma Rhoss posiada na swoim koncie bogaty dorobek jeśli chodzi o szerokość i głębokość oferty produktów, zaplecze produkcyjne, laboratorium R & D, zatrudnioną kadrę oraz ambitne plany rozwoju produkcji.

MCAE TCAVSZ TCHVZ Misją firmy Rhoss jest gwarancja dla innowacji oraz jakości świadczenia usług na wysokim poziomie. Dzięki wprowadzaniu tej ideologii do codziennego działania organizacji urządzenia produkcji Rhoss mogą spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Modernizacje wprowadzone w ostatniej dekadzie pozwoliły fabryce stać się liderem w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych dla domu, handlu i przemysłu. Jak wszystkie ambitne organizacje – firma stara się nie tylko podążać za rozwojem rynku i zmieniającymi się z czasem potrzebami klientów ale wykorzystując nowe technologie, sama oferuje nowatorskie rozwiązania techniczne, zarówno wysokowydajne, energooszczędne jak i przyjazne środowisku.

Firma posiada dział R&D Lab – własne, aktywnie działające laboratorium badawczo-rozwojowe. Inwestycja za ponad 2mln Euro okazała się jedynym takim laboratorium we Włoszech, certyfikowanym przez wysokospecjalistyczną firmę DMT GmbH (Essen, Niemcy), specjalnie dla EUROVENT i wg jego standardów.

Wysoka jakość urządzeń Rhoss wynika z:
  • perfekcyjnie prowadzonego procesu projektowania i produkcji
  • zastosowania wysokiej jakości podzespołów ( szczególnie sprężarek i automatyki)
  • systemów kontroli w cyklu montażowym i na zakończenie produkcji wszystkich urządzeń
  • cyklu poprodukcyjnych testów eksploatacyjnych w komorze klimatycznej - dla każdego chillera
  • systematycznego wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych
  • szerokiego wykorzystania technologii informatycznych


Łącze do strony głównej