Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Cubigel: sprężarki hermetyczne i agregaty małych wydajności

Tysiące mebli chłodniczych w supermarketach, sklepach osiedlowych, hotelach, stacjach benzynowych…, zasilane jest niezawodnymi, trwałymi sprężarkami i agregatami niewielkich wydajności. Nie wspominając już o milionach lodówek i zamrażarek do bezpiecznego przechowywania żywności każdego współczesnego gospodarstwa domowego…

Kompletna i szeroka gama sprężarek hermetycznych marki Cubigel Compressors przeznaczona jest niemal dla każdej komercyjnej aplikacji o niewielkiej wydajności. To ponad 500 różnych modeli o pojemności cylindra od 2,2 do 34 cm3, dla różnych zastosowań, różnych czynników chłodniczych, napięć zasilania.

Oprócz wersji standardowych – dostępne są także linie specjalne sprężarek:
  • Green Cooling- dla naturalnych czynników chłodniczych oraz
  • High Efficiency- modele energooszczędne o wysokiej efektywności.

Agregaty skraplające budowane na bazie sprężarek hermetycznych Cubigel, do wszelkich zastosowań LBP, LMBP, HMBP, HBP - przystosowane są do pracy także w warunkach temperatur tropikalnych. Oferowane są w dwóch opcjach wyposażenia: standard oraz - na życzenie Klienta.

W magazynach Importera/Autoryzowanego Dystrybutora marki Cubigel w Polsce - Elektroniki SA - dostępne są sprężarki hermetyczne i agregaty skraplające w pełnej ofercie Producenta.

Do pobrania: