Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Platynowa statuetka „FAIR PLAY” dla ELEKTRONIKI S.A.

Statuetka
Z dumą informujemy, iż nasza Firma – ELEKTRONIKA SA otrzymała Platynową Statuetkę oraz Certyfikat 2012 - nagrody specjalne w programie dedykowanym dla polskiego biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Platynową statuetkę otrzymują firmy, które nieprzerwanie przez dziesięć lat biorą udział w programie, w kolejnych latach poddają się szczegółowej i wszechstronnej ocenie audytorów programu i każdorazowo otrzymują tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play - na tle innych nagród i programów - wyróżnia się szerokim spektrum elementów oceny oraz weryfikacji uczestników. Oprócz oceny zasad prowadzenia rzetelnej działalności, weryfikuje się również satysfakcję Klientów, wywiązywanie się ze zobowiązań wobec dostawców, stopień zadowolenia zatrudnionej kadry, społeczną odpowiedzialność i zaangażowanie w sprawy lokalnego środowiska a również sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa.

Jednym z podstawowych celów programu jest poprawianie wizerunku polskich przedsiębiorstw poprzez promowanie w środkach masowego przekazu firm, które rzetelnie, zgodnie z zasadami etyki, prowadzą działalność gospodarczą.

Uroczystość finałowa XV edycji Programu Przedsiębiorstwo Fair Play, jak co roku, odbyła się w Warszawie, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, w obecnej edycji – w dniu 7 grudnia. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu, Wacław Maniawski.

Krótką relację z Gali Programu, z roku 2007 zobaczyć można na www.mhi.info.pl w zakładce Nagrody.

fair
fair
fair
fair