Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Zaproszenie na Targi FWSK

Logo Forum Wentylacja
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 37 podczas kolejnej edycji targów Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja - Warszawa, 16-17 marca 2010.

Na stoisku spotkacie Państwo pracowników Działu Klimatyzacji z Product Managerem i Dyrektorem Działu AC na czele oraz Product Managera Chillerów. Zapraszamy także na naszą targową prezentację zatytułowaną: "Energooszczędność chillerów Rhoss", która odbędzie się 16 marca.

Liczymy na Państwa głosy oddane na nasz produkt nr 18 w konkursie targowym "Najlepszy produkt wystawy 2010". W tym roku naszym kandydatem jest Agregat wody lodowej z pompą ciepła THAEY 245, Seria Compact-Y. Produkt może być szeroko stosowany dla budynków użyteczności publicznej (galerie, hotele, obiekty sportowe), w zakresie wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania, jak również w procesach technologicznych. Więcej informacji na stronie konkursu.

Głosy można oddawać bezpośrednio - na targach (część biletu wejściowego) - lub on-line - poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. W internetowym Konkursie na najciekawszy produkt wystawy Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2010 można oddać maksymalnie trzy głosy. Zachęcamy do głosowania.

Do zobaczenia w Warszawie!