Przedsiebiorstwo FairPlay  Rzetelna Firma  Certyfikat wiarygodnosci biznesowej
Aktualności |

Nagrody dla klimatyzatorów MHI

Pod koniec maja br. klimatyzatory i systemy klimatyzacyjne Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. zostały nagrodzone tytułami i statuetkami Lider Rynku i Euro Leader oraz uznane za najlepszy produkt roku 2008 w swojej kategorii.

W programie konkursu oceniano jakość techniczną i technologiczną urządzeń, skalę produkcji, wolumen sprzedaży w Polsce i na świecie, udział producenta w rynku, certyfikaty, atesty i wyniki badań lab., świadectwa zgodności z normami europejskimi i ochrony środowiska, standing przedstawiciela MHI w Polsce, opinie ekspertów z branży oraz wiele innych udokumentowanych aspektów potwierdzających pozycję i jakość.

Leader Rynku i Euro Leader

Japoński koncern Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. należy do czołówki firm proponujących niestandardowe, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie niemal we wszystkich dziedzinach techniki. Bazując na ponad 100 letnich doświadczeniach, MHI produkuje i dostarcza produkty i usługi o imponująco szerokim zakresie, wliczając budowę statków, hutnictwo, elektrociepłownie, klimatyzatory, maszyny przemysłowe, statki powietrzne i kosmiczne oraz wiele innych. Obecnie koncern posiada 8 głównych biur (zlokalizowanych w Japonii), 6 ośrodków badawczo-rozwojowych, 9 fabryk oraz 6 zamorskich biur na całym świecie i zatrudnia ponad 33.500 pracowników. Sprzedaż koncernu (dane z 2005r) to blisko 2600 miliardów yenów.

Importerem oraz Autoryzowanym Przedstawicielem w zakresie klimatyzacji MHI w Polsce jest Elektronika S.A.